Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz ntomka #38701 üzenetére

    Az a baj, hogy nem érted miről beszélek :) Az AD900 térben egyébként annyit csal, hogy széthúzza szélességben, de pl. messze nem akkorát, mint amit az AD700 mélységben produkál. De nem is erről beszéltem, csak te/ti ragadtok le a tér méreténél, szerkezeténél. Én azt mondtam, hogy olyan szellős hangzást, mint amit az AD900 tud, nem fogsz hallani egy zártból sem, amibe beletartozik az SRH940 is. Ennek semmi köze most a tér méretéhez, szerkezetéhez, csak és kizárólag a hang jellegéhez, amit nyújt. Szellős, könnyed, légies. Erről van szó, eddig is erről volt, felejtsük már el a teret kérlek :D Amúgy igen, nekem nem kell valóságos tér, nekem élménydús kell, az én zenéimmel sokszor nem is lehet rendesen értelmezni a valóság fogalmát, innentől meg tök mindegy is.

    Az AD900 pedig zsepizve nagyon kényelmes, alapból nem. De utána megtáltosodik :) Az AD700 olyan, amit ha megfelelő fejed van (közepes vagy nagyobb, de semmiképp sem keskeny), akkor felteszed, és eltűnik a fejeden. Zsepizve a 900 is közelíti, sőt, még könnyebb is.

Aktív témák