Hirdetés

Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Na updatelem az audio-technica ATH-A900-ról alkotott véleményem. Nagyon megszerettem, mostanában állandóan ez van a fejemen, és kezd kedvenc lenni. Nem áll neki minden jól, de sok olyan akad, amivel nagyon nagyot tud villantani. Ez jellemzően minden, ami lassabb tempójú és/vagy kellően rétegzett, akusztikus zene, pl. a Mystic Diversions nagyon sok száma iszonyatosan fekszik neki. Enyhén meleg tónus, zárthoz képest szellős, kellően testes és zömök, de nem uralkodnak a mélyek. A nyitott AT-kból nem is a mély mennyisége hiányzik igazán ezután, hiszen az a K601-ben is megvolt. Ennek valahogy nagyon egyben érzem a hangját, nincs benne semmi erőlködés, könnyed és lágy, de tény, hogy a mélye rengeteget dob a karakterén, felöltözteti szépen a zenét, ebben a zártaknak sokkal könnyebb dolguk van. Az AD700 tere nekem továbbra is etalon, azt érthető okokból kifolyólag ez nem tudja, de abszolút értékben tud hasonló élményt produkálni az ezzel való zenehallgatás, a merőben más prezentáció ellenére is. Annyira megtetszett, hogy el is gondolkodtam az A1000X illetve A2000X-en, amik a head-fi-ről elég kellemes áron beszerezhetőek. Kár, hogy a W5000 olyan drága :) (meg a W1000X is, bár az a hifi-show-n nem hagyott mély nyomokat, lehet felületes voltam, nagyon sokan szeretik). Rendkívül ironikus, hogy a három közül az AD900 a "legjobb", mégis alig hallgatom, és olyan nagyon nem is vagyok oda érte, hiába a precízebb hang. El kellene adnom, csak sajnálom :)

    phonefan: azért az egy picit ironikus, hogy egy hamisítvány Beats-et akarsz venni, amikor az eredeti is pocsék, de látatlanban leszólod az ATH-M30-at :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák