Hirdetés

Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz #92251648 #18748 üzenetére

    - A szimmetrikus kábelekkel, azok működési elvével tisztában vagyok, magam is használok ilyeneket. Nem is erről beszéltem.

    - Én nem várok el senkitől szűrést. Még mindig: csak arra reagáltam, hogy szerintem nincs semmi értelme annak, hogy egy kábel jobb, ha 1m, mintha 30cm,,hiszen egy azonos minőségű, de hosszabb kábel csak rombolhat. Ha visszaolvasol, látod, hogy innen indult. Erre írtam, hogy a fantáziám olyat esetleg el tud képzelni (hinni nem, csak képzelni), hogy egy tápkábel csinál valamit, mondjuk valamiféle hálózati zajt szűr. Ha nem végez szűrést (vagy bármi mást), akkor te magad miért látod jelentőségét a tápkábel minőségének? (Félreértés ne essék, én nem látom jelentőségét, és szerintem baromság több kilométer rézkábel után 1 m csodakábelt használni, csak szeretném megérteni mások gondolkodását.)

    Nekem tényleg gondom van az információ átadásával, mert sokszor fordul elő, hogy nem tudjátok megkülönböztetni, hogy mikor vagyok az ördög ügyvédje, és mikor beszélek magam nevében.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Aktív témák