Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GyureX

    tag

    Sziasztok!

    Lassan egérvásárlás előtt állok, gondoltam körbekérdeznék, milyen hasonló alternatívákat tudnátok mondani. :)

    Eddig egy Logitech MX1100-at használtam, illetve még használok sok éve, de már eléggé viseltes, a bal gomb meg kezdi megadni magát, duplán kattint, eldobja a nyomva tartást stb.
    Sokat szemeztem az MX Performance-val, de szembesülnöm kellett azzal a szomorú ténnyel, hogy nem rég teljesen kiment a forgalomból, az MX Master váltotta fel. Az viszon nem az én ízlésemnek való.

    A szempontok a jelenlegihez hasonló lenne:

    1. Mennyi a keret? - 30 ezer fölé nem szeretnék menni, pedig egy Razer Mamba-ért a fél karomat adnám, de 50 ezer az rengeteg egy egérrért.

    2. Használtpiac, és / vagy eBay? - Újat vennék mindenképp, gariztatás miatt meg inkább itthonról, de jó ár esetén elgondolkoznék akár egy ebay szerű vásárláson is.

    3. Mire használnád az egeret? - Minden napi használat, játék is, de nem hardcore módon. Logi G602-t is néztem, nekem képekből túl műanyagnak tűnik, főleg a hüvelykujj megtámasztójánál. Meg túl sok nekem az oldalán a gomb, tuti félrenyomkodnám. :)

    4. Hogyan fogod az egeret, mekkora kezed van? - bal kéz, normális méret, de inkább hosszabb ujjak

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 1000 - 1500 dpi között

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - Mindenképp vezeték nélküli kell, mert a gép méterekre van tőlem a tv mellett.

  • GyureX

    tag

    válasz e-newsee #50298 üzenetére

    Ezzel egy bajom van, hogy kicsi, legalábbis nekem, főleg az mx1100 után.

    G700s tetszene, forma, görgő tulajdonságai szinte mind ugyanaz lenne, de a 8-10 órás hivatalos üzemidő szerintem egy vicc. Nem akarom naponta kábelre dugdosni.
    Azért kíváncsi vagyok, normális használat mellett (kevés játék, net, filmezés) mennyi a maximum, ameddig kibírja az aksi? Mondjuk egy fekete enelooppal.

    G602-t ajánlják többen is, külsőleg ok, egy bajom van vele, a görgő plusz funkcióinak hiánya az mx1100-hez képest. De eddig jobbat nem találtam ár/érték arányban.

    Razer kilőve az ára miatt, meg olvasni sok cifrát is a minőséggel kapcsolatban.

    Más márka esetleg ami hasonló tulajdonságokkal bír?

Új hozzászólás Aktív témák