Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KcTotya

    csendes tag

    válasz Csub1 #22384 üzenetére

    Ha már G400, leírnám tapasztalataimat róla, és a többi általam eddig próbált egérről.

    MX518 (v1):
    Pro: nagyon pontos, v1 változata jobban csúszik az 5 kis talpon, mint a v2 (nem próbáltam csak tipp) vagy a G400. Kényelmes forma, ha három ujjasan fogod. Nagyon jól össze van rakva, a gombok és a mikrokapcsolók közt nincs holtjáték. Kábele vastag, de rugalmas, szerintem összes közül a legjobb.
    Kontra: Anglesnap. Ettől eltekintve ez az etalon (kár, hogy már szét van kopva).

    G400:
    Pro: viszonylag jó szenzor, nincs anglesnap, kényelmes forma, ha három ujjasan fogod.
    Kontra: kevésbé tűnik pontosnak kis mozgásoknál, mint az MX518. Ez lehet, hogy a nagy talpak miatti tapadási súrlódástól van. A gombok és a mikrokapcsolók közt holtjáték van, kábele nem az igazi.

    Kinzu v2:
    Pro: jó forma, jó anyaghasználat.
    Kontra: kis mozgásoknál pontatlan, nagy mozgásokat nem bírja (én nagyobb érzékenységen játszok, nekem nem sikerült kiakasztanom). Nincs oldalt gombja, ami böngészőben hiányzik. Fonott bevonat a kábelen.

    Kana:
    Pro: pontos, simán felveszi a versenyt az avago szenzoros egerekkel. Nagyon kicsi anglesnap, nem zavaró. Kényelmes forma.
    Kontra: jobb oldali gomb néha idegesít. Fonott bevonat a kábelen. Oldalán lehetne gumírozott bevonat.

    Deathadder BE:
    Pro: legjobb szenzor a modernebb egerek közül amit próbáltam. Kicsi/lassú és nagy/gyors mozgásoknál is pontos, nincs anglesnap. A kicsi talpak extra hypreglide-al jól csúsznak. Jó anyaghasználat.
    Kontra: túl nagy, csak tenyeres fogásra jó. A gombok és a mikrokapcsolók közt holtjáték van. Fonott bevonat a kábelen. Extra hyperglide nélkül erősebben rátenyerelve leér az alja a szövet egérpadon.

    WMO 1.1:
    Pro: nagyon pontos szenzor, nincs anglesnap, kényelmes fogás, jó kábel.
    Kontra: 400 dpi, nagy érzékenységre vagy desktopra kevés lehet. Anyaghasználat nem az igazi. Nincs oldalt gombja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák