Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz Yamaha R1 #97796 üzenetére

    lamzu.com kína, lehet hogy csak mázlim volt, de nekem 0 extra költséggel jött meg a Thorn, annyit fizettem csak ami a weboldalon volt, +postaköltség. Expressone hozta ki.

    nehéz egy az egyben kijelenteni hogy legjobb gyártó. meg szériánként a legjobb gyártónál is beeshetnek QC problémák. vagy csak épp kifogsz egy gyenge példányt egy egyébként megbízható kínálatból. na meg ugye a legtöbb egérben legalább egy, de sokszor több komponens is mechanikus alkatrészeket használ (kapcsolók, enkóder), amik elhasználódnak és előbb utóbb meghibásodnak, amival nem igazán tudsz mit kezdeni.

    de amúgy QC-ben és összeszerelési minőségben sztem a mai napig ott van a szeren a Razer és a Logitech is, igaz árban, meg főleg ár/értkében már nem annyira jók. fiatalabb gyártóknál mint Lamzu, Pulsar, jobb ár-érték arányú cuccot kapsz általában, de a szoftver eléggé fapados (mondjuk nálam ez plusz, synapse és G-hub is elég bloatware), és az meg jó kérdés hogy mondjuk 5 év múlva mi lesz velük.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák