Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HalasKYO

    aktív tag

    Hello!
    Van nekem most egy asus 1608 p2s es íróm és eddig nem volt bajom vele de most nem tom miért elkezdett hibázni de sorozatban.
    lehet hogy kellene egy reinstall ? nero7 el nem volt gond . felnyomtam a 8 ast (szutykot) és mident elrontott ami írni akartam.leesik az írási sebesség majd a visszaellenőrzésnél millió és 1 hiba..
    jó mondom akk a néró 8 egy szar vissza a 7 okok de azt a verzet nem találtam meg ami fenn volt. 7.11.10 elvileg ez az eggyetlen hiba mentes vagy mi.
    leszedtem azt ami neró oldalán van 7 es és azzal is hibázik igaz kevésbé mint 8 al de akkor se tok egy lemezt semegírni:S 6 x osan írok mindent . főleg tdk tth02 es lemezeim vannak most.

    Arra gondoltam hogy lesz egy kis vinyó cserélgetés és rendberakom a gépem reinstall stb utána ha fenáll akk odd csere.
    Mindenképp mindőség a cél. persze rögtön plex re gondoltam. 810 vagy 820 sa val szemezek.
    810 elvilkeg high end es azt írják nem tom mert ugye ez se saját fejlesztés már.
    Mindenesetre a lényeg. plíz ajánljatok egy olyan meghajtót ami nagyon penge . nem kell light scribe meg label falsh ... csak cicoma az se baj ha max 16 vagy csah 12 szeresen ír. nem érdekel ugyis 6 ban vagy 4 ben használom a lényeg SOHA NE HIBÁZZON!! :D . mit tudok mondani ?
    Azt hallom hogy a régi 760 as plex volt utsó fejlesztés saját. de beszerezhetetlen.
    Ha tudtok akk valamit pls bátran ajánljatok nékem:D
    Várom a jobbnál jobb író ajánlatokat.:D
    jah LG kíméljetek mert az má volt és karcolra a lemezeket:S:S 3 is volt uhogy az fos.
    de ha nem akkor javítsatok ki.

    Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

Új hozzászólás Aktív témák