Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    válasz Lassú Víz #31747 üzenetére

    Meg tudom erősíteni. Tegnap fotóztuk asszonyt, (kismama fotózás) A testvérének canon 5dmkiii + 70-200/2.8 van. Szupi kis gép, nem mondom, de cipelje az aki akarja. Nàlam a 45/1.8 volt az em5-ön, meg egy 135/2.8-as règi manuál egy gm1-en. Valami 2000 ft vettem bolhapiacon, ès bizony hasonló képeket tudtam vele lőni, mint ismerős a fenti kombóval. (Màrmint ha szigorúan az ár/háttérmosás értékarànyt nézzük) Persze a régi manuál obinak is megvan a súlya, de... Mégegyszer, rohadt jó "kis" kombó a d5mkiii meg a "fehér obi" de amikor megemlítettem, hogy ebből az árból lazán kijönne egy em1/40-150f2.8 és 12-40 kombó, és meg maradna is.Ès sérvet se kapna az ember.. 😊 Akkor az volt a válasz: tudom, de képzeld el, mit szólnának a kuncsaftok, ha ilyen pici géppel (mutat az em5-ömre) jelennék meg. A profilja gyerek/csecsemőfotózás németországban. Azt is mesélte, hogy pár kuncsaftól megkapta, hogy ilyen géppel bárki tudna jó képeket csinálni. Na ilyenkor volt, hogy gonosz módon áttekerte manuál módba, és odadta a gépet, nosza rajta! ☺

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák