Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cthulhu Dawn

    őstag

    Megvettem a Vendetta 2-őt a WOX computersnél, jó kis bolt, megrendelésre lehet csak venni dolgokat, de én előző nap rendeltem és el is tudtam menni ma érte. :) Itt jöttem rá, hogy (zs)Iponnál duplán átb@sztak, mivel ott nem Vendetta 2-őt adtak hanem az elődjét, szóval még szerencse is, hogy szart adtak, többet nem vásárolok ott semmit, szerintem ti se.....Mind1 hazavittem, kinyitottam és csak ámultam bámultam az óriás méret láttán és e miatt nem is volt egyszerű beszerelni :). Először is ha bent volt az alaplap a szar házam miatt nem tudtam betenni valamiért, ne kérdezzétek, hogy miért, szóval kioperáltam az alaplapot mindent lekapcsoltam róla majd beraktam a hűtőt....hát itt jött a nehéz rész a táp rácsa miatt valahol nekifeszül a borda és elég nehéz volt visszatenni az alaplapot, de sikerült, a videó kártyát is a tönkretétele nélkül, bár azért alaplapi csavaroknál látszik, hogy nem túl lazán állnak, de jó megvan és a gép is működik is miután összeraktam, ja az oldallapot nem tudom rárakni miatta :D, de majd kalapálok rajta, mert úgyis salátalevél. A processzorom 100%-os terhelés alatt 60-63 helyett 30-30 C°-on van.

    "There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Új hozzászólás Aktív témák