Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cthulhu Dawn

    őstag

    Elmentem ma Vendetta 2-ért Iponba......eladócsávó kinyitotta ott a dobozt, de én csak a ventit láttam kikandikálni onnan és nem vettem észre rajta semmit, mondom jól van, kifizettem, hazavittem és ekkor jött a baj ami az én hülyeségemből származik leginkább, mert nem kértem, hogy alaposabban átnézhessem: otthon kinyitom, kiveszem látom, hogy nincs fólia a talpán, néhány lamella el van rajta deformálódva a tetején az egyik teljesen le van hajlítva, látszik az alján némi paszta és a processzor alakja, a dobozban nem volt se AMD-s lefogató (ez nekem nem kell, de jár a csomaghoz), se paszta, poros is volt na mondanom se kell vittem vissza az egészet úgy ahogy van, garancia intézésénél csávó mondta is, hogy utolsó darab volt a beszállítótól és ők se tudják, hogy hogyan fordulhatott elő, bár megjegyezném szerintem csávó aki kiadta nekem tudta, ezután 5 perc alatt vissza is kaptam a pénzem és inkább nem próbálkozok Vendetta 2-vel, amúgy is OHS-nél már kint van oldalukon Mugen 2, le is foglaltam és várhatóan két héten belül érkezik az pedig minimum lesz olyan jó, mint Vendetta és társai. Ez volt Cthulhu:egy peh miatt elcseszett szabad délután, vonjátok le a tanulságot, mindenki a saját hibáiból tud leginkább tanulni, én tanultam. :) (3 órát elpazaroltam az életemből :DDD )

    "There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Új hozzászólás Aktív témák