Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henk

    veterán

    válasz Ser #14709 üzenetére

    A scorpion annyiban különbözik, hogy ledes venti van rajt, amúgy csont ugyanaz. A pwm-es venti célszerűbb mert van benne tartalék ha szükséges, azért nem azt mondtam elsőre mert többe kerül valamivel, úgy már több mint 10k a bordával együtt. Viszont nagyon jó páros. A ház, illetve a légáramlat kialakításától függ, hogy a cpu hűtőt hogyan szerelik fel, de az általános, hogy előről a ház hátulja fele fújja a levegőt, tehát úgy álljon a borda.

    DroneZ^: a lila az tényleg durva, bár én nme biztos, hogy ezt a jelzőt használtam volna. :DDD
    A Magma nem ledes, logout-ban írtam erről a ventiről.
    A Noiseblocker-t nem ismerem, de 900rpm-en 11dBA nem olyan nagy kunszt. S-flex is alatta van meg ez is. Xilence tényleg felejtős, nagyon hangos.

    schawo: hivatalosan olyan nincsen, hogy scorpion. A sima S1283-at nevezik így egyes boltok, nem tudom miért. Scorpion-ból a Red létezik amin fehér ledes venti van, csak a lapátja narancssárga.
    Viszont annak a ventije nekem már alap 800rpm-en is hangos. Ezért mondtam, ha őt is zavarja akkor cserélje le, de nem biztos, hogy neki is hangos lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák