Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz SyntaxeError #23405 üzenetére

    Nem erről van szó. Integra sem ebből az aspektusból nézve mondta.
    3 millából vehetsz szépet ,jót ,csak magas költségvonzata lesz . Nézegetheted azt reggelig.
    Kérdezd meg bitpork mestert ,ő sem egy leharcolt vasat vásárolt.
    Netán te nem így látod?

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

  • Integra

    titán

    válasz SyntaxeError #23405 üzenetére

    nézd...
    először is dolgoztam pár évet a szakmában, elég jól kiismerem a piacon. másodszor nem koleszban tengetem a napjaim, ennél már jóval idősebb vagyok, nagyon rég voltam már 20 éves...
    harmadszor -és ez neked nem fog tetszeni- a kis ember különösen szeretne többet mutatni mint ami reálisan lehetséges. te is. ne érts félre, nem lenézlek etc, hanem reálisan látom a dolgokat. az, aki 3 millát tud összekaparni egy eredetileg 12-15 milliós autóra, az gondban lesz vele, ezt borítékolom. tovább nyújtózkodsz mint ameddig a takaród ér. akkor mondanám, hogy vegyél ilyet, ha lenne 7-8 millád rá. de nincsen. neked nem a6-ban kellene gondolkodni 3 milláért, hanem egy sima 2 literes szívó benzines kombiban, mert feltételezem családi autót szeretnél. de te sem látod a lényeget, csak azt, hogy megvehetsz egy AUDI A6 3 literes dízelt!!! ez a pszcihológia... pezseg a véred, hogy végre beleülhetsz a nagyok autójába és majd te is az utak királya lehetsz.. értem én hidd el, annyi ilyet láttam már.. absz megértemi, mind törekszünk a jobbra és a többre. csak van aki reálisan méri fel a lehetőségeit, van aki meg nem. te 3 millából nem reálisan méred fel a lehetőségeid, ahogy itt a legtöbben szintén nem, de az életben sem.
    sajnálom, hogy ezt mondom, de ez van. neked a költségekkel, az üzembentartással és a szervizeléssel kéne foglalkoznod, mert az egy ilyen autónál tetemes.
    nézted már mennyi egy a6 méretében 4db téli és nyári gumi? tudod mennyibe kerül egy kettős tömegű lendkerék? befecskendező rendszer csere? netán felújítás? egy dízelről beszélünk, ami okdni fogja a kormot, ez biztos, 3 milláért nem kapsz csilivili darabot szalonból, csak egy széthajtott, visszatekert órás bontószökevényt. lásd már reálisan a dolgot.
    persze, vedd meg ha akarod, te pénzed, te életed, de lesz majd álmatlan éjszakád, mikor rájössz, hogy mennyi az annyi. aztán majd elkezdesz spórolni ócska utángyártott alkatrészekkel mert a gyárira nincsen pénzed. és az autó még rosszabb lesz idővel mint megvetted..
    kis pénz, kis foci. tetszik vagy sem, ez a realitás. :U

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák