Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aero.

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Tin #182426 üzenetére

    A magyar vasarlo fel a kulfoldrol behozott autoktol, mert vissza vannak tekerve. Joggal fel. Ezert sokan csak magyarorszagit akarnek (mernek) venni, amitol azok ara a piaci ar fole megy.

    Pont ekkor tekerik pedig vissza. Persze, tudom. A magyarnak a 150e km már ördögtől való, a 200 meg hujujuj. 300 olyan nincs is, nem létezik. Az egy roncs. A Passat egész szép, nem jellemző a kortársaira átlagban, de az ára mosolyogtató.

    vzsryl: Nem tudom ez mire indok. 2018-ban otthon 9 hónap alatt 574e használtautó cserélt gazdát, itt a Q3-ban (3 hónap) alatt 2,05 millió. A lakosságot tekintve is kiadja arányaiban, bőven. Emellett van pénzük új autóra, tény, de nekem akkor sincs arányaiban ez otthon. Leélt, visszatekert szar drágán, kevésbé fizetőképes vevőrétegnek. Olyan izzadságszagú, hogy mindenki sokat akar. 15 éves PNV, tédéi Passat, Honda, mert sosenemromlik el milliókért. :F

    Kickass: Direkt nem említettem, mert a német piac minimálisan és- vagy semennyire nem drágább, mint itt. Innen legalább nem hordják a sok levetett szart hozzátok. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák