Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • molnarpeter

    nagyúr

    válasz Drughi #167502 üzenetére

    Alváz és üregvédő kezelésre mindenképp érdemes elvinni. Dobbetét legyen mind a 4 keréknél, ami takar teljesen. Évente nem árt megnézni, induló rozsdát kezelni, dobbetétek alatt mosni.

    Ha van rendszeres bevétel, és nem saját kézzel lenne szervizelve, tartós bérlet lehet alternatíva, jelenleg a Proace az utód, de az már Sevel talán, Fiat-Citroen-Peugeot együttműködés.

  • fenergie84

    addikt

    válasz Drughi #167502 üzenetére

    Nincs mit!
    Nagyon óvatosan velük!

    Pumma: saját sztorim: öt éve autót kerestünk, és egy nagyon jó baráti házaspár (hívők) említette h a gyülekezetben van egy autókereskedő. Felhívtam, és mondta, h pont egy olyan autót hoz le Pestről, amit én keresek.
    Megnéztük, laikusként tetszett. Első nem stimmelő dolog, vezetett szervízkönyv. Kérdem megnézhetem? Válasz: Még nincs nála, mert egy pár bejegyzés még hiányzik belőle. :W
    Mondom elvihetjük átnézetni? Válasz: Persze, ha biztosan megveszem. Mondom neki, hogy ha jó, akkor igen.
    Elvittük, kiderült, hogy a bal oldala fúlra szanaszét volt törve, az elejétől a seggéig. Még a tető is. Mondtam, hogy így tárgytalan, majdnem felrobbant.
    Még utána rá egy nappal hívot, hogy hát nem úgy volt törve, csak esztétikai probléma miatt lett fényezve...
    Én meg mondtam neki, hogy hagyjuk.
    Később egy másik autónepper mestéle az esetet halván, hogy ő előszeretettel tekergette az órákat is anno.
    A vicc az egészben számomra az, hogy ez az ember nemrég nyitott egy másik kereskedést, amin ki lóg a Totalcar-os minősítés...Szal az a plecsni is ennyit ér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák