Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stickermajom

    addikt

    válasz tresh #127982 üzenetére

    Fene tudja igazából ezt a prémium felárat. Nekem csak egy sima 3-as van, és szeptember óta mindennel együtt elszórtam rá ~600k-t mindenféle különösebb meghibásodás nélkül. Fékek, kézifék, lengőkarok, stab pálcák, izzítógyertyák, termosztát, egy-két apróság, folyadékok és szűrők cseréje (kétszer, mert azóta már ment annyit), ezen kívül vettem új gumikat, azokhoz felnit. Ami hiba előjött az egy elöregedett flexicső, meg három elporladt szimering a diffiben. Mindenből jó minőségű alkatrészt kapott, nem spóroltam ezen. Van amit szerelő csinált, van amit én magam.
    Valószínűleg egy nem prémiumnál ez mind kijött volna 350-400 körül. Cserébe erősebb, mint akörül az évjárat körül az átlag, a minőségérzetre sem lehet panaszom, illetve megvannak benne azok az extrák amik nekem fontosak és más márkáknál vadászni kellett volna. Én úgy vagyok, hogy adott annyival többet, mint amennyivel többe került.

    Más kérdés, hogy én ezzel számoltam az elején és nem ért meglepetésként. Többet szántam autóvásárlásra, mint amennyiért végül megvettem, és még mindig az eredeti összegen belül vagyok, nem kell 2 ezrekért tankolnom sem. :D

Új hozzászólás Aktív témák