Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz Predator2 #126866 üzenetére

    Honda Civic EP2 vagy civic VTI, Mazda mx5 NA vagy NB, Alfa 147, BMW E36 318-320i, ami elso korben eszembe jut :)

    [ Szerkesztve ]

  • diablo1984

    veterán

    válasz Predator2 #126866 üzenetére

    a legalja az minden autónál a piacon lévő legrosszabb állapotú autókat jelenti az adott szériából! tehát lehet bucira törött, lelakott, hibás, hiányos, vagy valami gondokkal küzködő, de igaz akár lehet jó is, de azt alkalmi vételnek hívjuk! esetleg mazdában nem gondolkoztál? igaz azok kicsit rohadósak ennyiért, de motorikusan nagyon egyben vannak!

    amúgy én a renaultokkal is ki vagyok békülve, a yaris mellett egy lagunám van, igaz még az egyszerű fajtából.

    az, ha fiataloknak kellene kocsit venni, akkor mindenképpen benzinest ajánlanék(kevésbé nagy a sz0pás kockázata benne), akár megane, akár clio ha renault front, a clio2-esből is nagyon jót lehet kapni olcsóbban is, 1,4 16v-es motorral jól is megy, nem is eszik sokat, gyújtótrafón kívül(meg esetleg egy kis elektromos hiba előfordul) nagyon nem szokott elhasalni rajta, nem rohad(2 első sárvédője műanyag, mint a megane 2-nek is).
    általánosan jók a fordok is, egy focus 2 vagy akár a fiesta is bevált cucc. a toyotát így kilőttük. van még sok jó autó, golf4 a korához képest szerintem túlárazott, igaz a konszern autói is.
    például agyonüthetetlen tud lenni a seat cordoba/ibiza is 2003-tól(újabb generáció), az sem rohad, a kőkorszaki benzines motor viszonylag kevéssel is be tudja érni, és még nem is olyan csúnya, mint az ördög segge!

    persze még van sok-sok ajánlható autó, el kell dönteni, hogy a kockázatos dízel, vagy a nagyobb fogyasztású benzines amit keresel, milyen futásteljesítmény ami elfogadható, mennyire legyen öreg, stb-stb.

    amúgy opel fronton is jó kocsik vannak.....

Új hozzászólás Aktív témák