Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Kornel #122865 üzenetére

    és [rvilike] amit kihagytam, hogy akciós volt, de az mindig van (ugyanekkor lett volna a golf 6 4M-ért 4,8M helyett 1,2 TSI, de az már kicsit sok volt), az enyém a 3,6M alapár helyett 2,79M volt és nem lehetett bele akármit kérni. Nekem van benne klíma, elektromos ablak, abs, szervó, CD-s USB-s 4hangszórós kormányról vezérelhető hifi, 4 lufi, metál fény, fedélzeti comp.és így volt 3,1M. Amit szerettem volna még az a tempómat, de az csak csomagban volt, akkor már a 3,6M alapárú modellt kellett volna választanom és 3,9M lett volna a végösszeg tempómattal, deréktámasszal könyöklővel és +3 lufival (függöny légzsák és 2 hátsó oldal légzsák) de mi max 2-en használjuk a kocsit, eddig 4 év alatt ~5x ültünk benne többen. Így maradtam a 800eFt-al olcsóbb kivitelnél, ja a motor 14 16V 105ló.
    Éves szerviz 35eFt teljes átvizsgálás, +1 év gar, olaj, olajszűrő, légszűrő, pollenszűrő. Legközelebb kell gyertyát is cserélni, ja és most volt az első műszaki.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák