Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz parandroid #109205 üzenetére

    Mini jó nagyon :K Csak asszonynak nem a szíve csücske, mert egy állat vagyok azzal az autóval. :DDD Haverék vettek, nálam volt az autó egy hétig, csodálkozom is, hogy nem jött csekk. nagyppályás gokartbérlet azzal az autóval közlekedni. Minden adja magát ahhoz, hogy elkenje a száját az ember. jó váltó, életteli motor, precíz kormány, játékos futómű. Ahh, imádom azt a kocsit, Isten áldja a BMW mérnökeit érte.
    No, végignéztem a 900 és 1,2M közötti kínálatot ma, ABS-klíma-1700cm3 feletti benzin vagy b/g. Mondom miket találtam, amik tetszettek (optikailag és teljesítményre): Alfa 147 2.0 selespeed, 156 1.8, 2.0, 2.5 V6, Audi A4 1.8T 2.4 V6, 2.8 V6 (ezekkel tudom mire lehet számítani, kb passat árfekvés), Ford Focus ST170, Mondeo 2.5 V6 Ghia, Honda Prelude 2.0 automata, Mercedes E320 4matic aut. (ülésszellőztetéssel!!!), Saab 9-3 cabrio 2.0T aut.,Volvo V70, XC70, S80 2.5T AWD aut. Ezek azok az autók, amik a hideg racionalitáson túl érzelmi szálat is megmozgatnak valamennyire a jelenlegi kínálatból. Biztos van olyan típus, amiből van olcsóbban is jó, vagy csak olcsóbban van jó. Ma pl ültem Citroen C5 1.gen-ben, nem kellene, de megértem, aki olyat vesz. Nagyon kényelmes, puha autó.

Új hozzászólás Aktív témák