Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz Dare2Live #25252 üzenetére

    Nem kell szerintem ezt ennyire komolyan venni. Ez kb olyan, mint amikor kitalálták x éve, hogy 3 hónap múlva átáll egész Amerika digitális műsorszórásra, mert az analógnak mennie kell a lecsóba, de azonnal. Azóta kb 33-szor lett elhalasztva-módosítva, még most sem állt át minden.

    Hiába nagy motor, 80-110 kilométerrel agyalhatsz max, főút- főút,autópálya - autópálya hátán. Itt ahol lakom kijövök az utcánkból, 300 méter és kimegyek a főútra, ott 80 km/h, ha melózni megyek, akkor onnan autópálya 110 km/h majdnem végig a melóhelyig. Ha boltba-vásárolni megyek, akkor a főút bevisz a városba ott végig 60-80 km/h...
    Az 13 éves 1,9L 16 szelepes 6,6-os "átlagokat" csinál ilyen körülmények között a 85-ös 123 ft-os benzinből.
    A 20 éves 3,8L V6 benya meg még nem tudom mit tud, mert még nem mentem vele el egy tankot se, de nézd a fordulatszámot. Semmi trükk, nyíl egyenes úton, automata O D-be :)

    [fordulatszam]

    Itt a spórolást nem ismerik :(
    Fogyaszt amennyit fogyaszt, jól nézzen ki, jól menjen mind1 mi az.
    Addig amíg be nem szarik, aztán mehet a kukába, rendelünk újat.
    Generátor csapágy zörgött, kérdezem a kollégákat ,hol van itt csapágybolt?Minek kell az?
    Generátorba kéne csapágy.Hja azzal ne foglalkozz,majd ha beszarik veszel újat.TY!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák