Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bikkrom

    senior tag

    150 ezer. Monitor, bill, egér van.
    Gépház kell mindenestől. Táp ne legyen gyenge de nem is akarok sokat rákölteni, egy kompromisszum képes megoldás érdekel átlag házzal.Tehát ne legyen noname, de ne is essünk túlzásba.
    AMD vs Intel, AMD vs Nvidia nem lényeg. Gyorsabb legyen adott pénzért ennyi számít.
    Elég egy 500GB HDD, SSD nem kell. A monitorom egy régi 17"-os. Valszeg újítani fogom, de 1680*1050-nél nem kell többre számítani, tehát ezen fusson jól minden.

    Főleg ipon.hu, de ha van jobb akkor az is érdekel.

    Várom az összeállításokat. :D Kössz előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz horush #11376 üzenetére

    Kössz a gyors választ. Mennyivel lenne gyengébb választás egy FX-6100? Meg milyen lap lenne hozzá igazán jó. Két féle lap ajánlás is érdekel. Az egyik legyen az előzővel egy árban kb. A másik meg lehet 20ezer körül.
    Mert ugye az FX-6100 -14ezer spórolást jelentene. Így megfontolnám a drágább lapot ha megérné a felárát.

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

  • Bikkrom

    senior tag

    válasz horush #11479 üzenetére

    Kössz, végül is valszeg AMD lesz. Fényév a két lap közti különbség. A két proci közt meg nincs akkora rés a tesztekben.(i5-2300-2310-2320-2400 vs FX-8120)
    Még egyszer köszönöm a segítséget!

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

  • Bikkrom

    senior tag

    Sziasztok!

    Süldő koromban éjjel-nappal járszottam. Aztán kimaradtam az elmúlt 8-9 év játékaiból. Jött a meló. A Diablo III óta nem játszottam kb semmivel, de már akkor sem voltam túl aktív. Van egy gt550-es vga-s laposom, i5, 4 gb DDR3. Most, hogy szabad vagyok mint a madár szeretném bepótolni az évtizedes lemaradásom.

    Az elképzelés a következő. 2010-2017 játékokkal kezdeném. Az lefoglal a következő 2-3 évre. Nem szükséges, hogy minden maxon fusson, közepes grafikával is elvagyok, full hd sem kötelező. 3 opción gondolkozom:
    1. Marad a laptop, monitor van. Tolom ezen. Elég ez a lapos 2017-tel bezárólag a játékokhoz? Érzésre 2015-2017-es címekkel már elvérezne.
    2. Kinézek egy használt 2015-2016-os csúcskonfigot. Úgy láttam ezek már egész jó árban vannak.
    3. Rakjak össze egy low profile minimum konfigot újonnan pl. GT1030 4 GB meg egyéb low profile alkatrészekből. Az csak eltekergeti a játékokat max 2017-ig.

    A keret max 100. Mit gondoltok?

    Aztán majd 2024 környékén megint eljátszok a következő adaggal pl 2017-2021 játékok, opció 2-3 közzül választva. Megmondom őszintén 8-9 éve én nem láttam a pc árakat és meglátva, hogy mi megy a vga piacon... Így jött az ötlet, hogy nekem teljesen hótmindegy ha 4-5 év lemaradással tolom a címeket.

    Ki melyik opciót javasolja? Köszönöm szépen előre is a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

Új hozzászólás Aktív témák