Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • realfan91

    csendes tag

    na beirom ide is, mert lehet itt elobb kapok valaszt.

    Sziasztok.

    Elég összetett kérdésben írok. Úgy tűnt a jelenlegi gépemben beszart a VGA, vettem egy újat, kicseréltem, mire kiderült, hogy az egyik RAM szállt le. khm...

    Véleményeket szeretnék , hogy ti mit tennétek, illetve mi várható a jövőben a piacon.

    A jelenlegi konfigom:

    Asrock P5B-DE lap
    CTG-550 valami táp :D
    Intel Core 2 Duo E6300 1,86 Ghz
    2*1 GB DDR2 800 Mhz RAM
    Új VGA-m: MSI GTX 750 2GB (régi egy Zotac GTS 250-es 1GB-vel)
    Aztán, van benne pár darab vinyó...nem sdd. WD 1 TB, WD 500 GB, WD(?) 240 GB, 80 GB.
    vmi dvd író..
    win7 ultimate 64 bit. (tudom)

    Mint látjátok ez egy régi gép..DDR2-es ramok, 775-ös proci foglalat.

    Játékra csak Fifázásra és Football Managerre használnám (utóbbira már elég ritkán...sőt.)
    Fifának kell DX 11 már. És mivel abban a hitben voltam, h beszart a VGA ezért vettem egy GTX750-est ami DX 11-es és a közeljövőben ha új gépet veszek abba is jó lesz. Na most ezt ugye így nem hajtja ki a cucc, mert nagyon gyenge a proci és a RAM is írtó kevés így mivel a 3. giga elszállt.

    Gyűjtenék új, középszar gamer pc-re.
    Kb. nyár vége fele lenne aktuális a vásárlás. Mit ajánlotok, vigyem vissza a jelenlegi VGA-m, mivel úgysincs kihasználva (bár később lesz), és gyűjtsek pénzt? Vagy mondjuk 15k-ért vegyek egy xeont meg egy 2 giga ramot és azzal elvagyok még sokáig? A lapom csak fsb 1333 mhz-ig viszi a procikat, tehát egy ilyen xeont tudnék még venni (gondolom húzni ezt már nem lehetne). Mennyire esne le nyár végére pl. ennek a vga-nak az ára? Megéri most visszaadni? Még 8 napon belül vagyok, visszavihetem. Tanácstalan vagyok, és nem vagyok képbe a tendenciákkal. Meg egyébként is, megvettem már a vga-t és sajnálnám visszavinni, de ha nincs értelme most, akkor máshogy is eltudom költeni ezt a 33k-t amiért vettem. (pl. gyűjteni új gépre)

    A hátrány az, hogyha most visszaviszem ugye nem nagyon tudok fifázni a 15-tel, de hát eddig se tudtam, szóval igazából már úgyse venném meg...szóval majd a 16. :)

    Jelenleg nem tudok nagyon költeni, max 15k-t.

Új hozzászólás Aktív témák