Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    Üdv segítő guruk!

    Szeretném a gépemet fejleszteni és egy kis tanács/segítség kellene. Íme az összefoglalóban lévő kérdésekre a válasz:

    1. Mire fogod használni a gépet?
    Nagyobb részben játékra, de időnként egy kis videószerkesztés. Meg az alap dolgok: net, zene, film.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Mindenféleképpen maradnak a HDD-k (SATA II mind, kivétel egy ami IDE-s még) és az egy szem SSD (SATA II). Táp (Tt Hamburg 530), VGA (Gigabyte GTX 750Ti 2 Gb). Billentyűzet, egér ezek maradnak.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Alaplap, CPU, RAM

    4. Mennyi a kereted rá?
    Bruttó összeget kértetek, így 50-60.000 Ft-om van rá.

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol? Milyen csatlakozók vannak rajta?
    1366x768 és egy 80 cm-es HD Ready Samsung TV-t használok monitornak. Ez van a VGA-val HDMI-n összekötve. Ennél nagyobb felbontásban nem akarok játszani :) .

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Nem vagyok márkahű, annak ellenére, hogy 286 óta nem volt Intel CPU-s gépem :) . Bármit meghallgatok, csak jó legyen :) .

    Célom csak annyi, hogy frissebb HW-ek legyenek a masinában és hogy a mostanában játszott játékoknál (főleg szimulátor AC, rF2, DiRT Rally, Project CARS. Meg mostanában rákaptam ezekre a túlélős játékokra: PuGB, H1Z1 King of the Kill. Akkor Tom Clancy's The Division, Far Cry 4/Primal....ilyesmik :) ) kicsit fényesebb legyen a helyzet, mert a jelenlegi gépem, már elérte a korlátait és nem akarom ezt fejleszteni tovább :) .

    Előre is köszöntem a segítséget :R !

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Ventur@

    senior tag

    válasz SyMbioTe #123045 üzenetére

    Maxi köszönet :R . Rég nem volt Inteles gépem, de most elgondolkodok rajta. VGA meg hát igen, majd cserés lesz, de arra most nincs keret. Köszönöm a segítséget :R .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák