Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Sdmv8 #98952 üzenetére

    Az szerintem a kábelen van,nem a csatlakozón. Jó lapokat írtak neked.
    Órajelet órajelllel nem lehet csak úgy összehasonlítani, különben egy 8 éves 4GHZ-re húzott core2quad is elég lenne a mai napig a számok alapján. Közben pedig többszörösen erősebb egy i6-6500.

    Modulárissal tudod megúszni a kábelköteget,de ott a legolcsóbb is ~ 20k. Seasonic m12 520W ~ 22k.
    Bár mondjuk ez jóval minőségibb darab.

    "Menne OBS, Twitch TV, két kliens (battlenet, lol és ez melett futna vmi játék) + chrome 5-6-7 ablakkal nem fog megröcceni gondolom itt a procinak kell dolgoznia. ?!"
    Proci+ ram, illetve az ssd gyorsít ezen.

    szakacsi94
    V300-as kingston nem ajánlott már. Kingston fury a legolcsóbb ajánlott ssd.

    Lámafans
    1155 i5-ről se váltanék még 1151 i5-re. Ha pusztán a teljesítményt nézzük, akkor nem éri meg.
    Azért " éri már meg" az 1151, mert a ddr4 ram árak picivel drágábbak már csak a ddr3-hoz képest. Nyilván előbb utóbb a ddr3 gyártás le fog állni, ahogy a ddr2 is leállt. Kell ehhez még 2-3 év szerintem,de lehet kevesebb. Ezért időtállóbb. A proci árak is picivel drágábbak. A lapok drágábbak még.

    Szóval akinek csak 1150 fér bele, az se veszít sokat,de aki pl 300 k-ért vesz gépet, annak a 3-5% + költség már nem okozhat problémát.

    A darabokba vételről pedig már kb 50x leírtam a véleményem én is és még sokan mások. Ha érdekel, akkor rákeresel itt a topicba és megtalálod.

    Barthezz2
    Akkor megoldódott az ssd kérdés is. :D

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák