Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz TomX #114843 üzenetére

    Integrált vga=igp.
    Ennyiből még használtan se nagyon lehet, újból pedig 150k környéke. Egy netezős konfig 60-70k újonnan.

    Használtan 1155 alapú pentiumos gépet keress , legalább egy hd 7770 vga-val.
    Újonnan pedig írd meg a max kereted és megnézzük mi fér ki.

    Az általad felsorolt paraméterek semmit nem jelentenek. A procinál ha csak az órajel számítana, akkor a 10 éves proci is jó lenne, a vga-nál ha csak a ram számítana, akkor szintén 5-6 éves vga-k lennének a mai napig.
    SSD jó dolog,de az végképp nem fér bele a keretedbe.

    szkuvi
    Drágábban:
    i5-6500 ~ 60k
    msi b150m mortar, asrock b150m pro4 ~ 25k
    2x4GB ddr4 ram.

    vga: 460-ból a 4GB-os legyen szerintem vagy gtx 950. Nézz utána,hogy mit támogat inkább a cs:Go, melyik erősebb ott.

    mayday00
    Ne erőltesd szerintem. Logo-val nyersz 0,1 másodpercet. SSD-vel pedig 15-öt.
    Nagyobb teljesítmény, kisebb fogyasztás kapásból ellentmondásos. Illetve ilyeneket nem is tudsz állítani. A lap és a proci se erre van kitalálva.

    kstcsk
    ram: 2x4GB legyen és hdd helyett 120 vagy 240GB kingston fury ssd. Persze mehet a hdd mellé is.
    Sata kábel jár a laphoz,de én normálisabb házat néznék hozzá. Cm n200, n300, zalman z3. Így a későbbi fejlesztésnél megtartható a ház is.

    gjohnny
    Te tuning verziót írtál, de teljesen felesleges. Írt egy nem tuning verzió, amin sok pénzt fogott.
    Illetve te tuning lapot írtál, nem tuning procihoz. Értelmetlen.
    Így belefér egy 1060, ami lényegesen erősebb a 470-nél. Hasonló tudással a 480 rendelkezik.

    pető bá'
    Táp: Hexa+ 500W legyen vagy fsp raider 550 inkább és akkor abszolút nem lesz problémád.
    i3: nagy hülyeség lenne. Már a 470 mellé is az lenne.

    SSD: ne ezt hagyd ki, hanem a hdd-t. Később meg tudod azt venni, simán belerakod és kész.
    SSD esetén újrahúzás, klónozás stb. Nem éri meg. 2016-ban már nagyon alap az ssd.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák