Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pető bá' #114818 üzenetére

    elolvastam a logout-os cikket a tervezett VGA-ról, már nem teljesen vagyok biztos abban, hogy ez kell nekem... :F

    "... and I hope you have a great day!"

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz pető bá' #114818 üzenetére


    (#114818) pető bá'
    Szia!

    Alaplap: Én sima Pro4-et venném, alig van különbség a kettő között.
    CPU: OK.
    Ram: OK.
    VGA: OK.
    HDD: OK.
    SSD: OK.
    Ház: Szerintem ok.
    Táp: OK.

    Kicsit overkill a proci a 460-hoz, de szerintem maradjon, mert így évekig megleszel azzal a procival. VGA-t meg majd cseréled egy combosabb-ra, ha szükséges.


    (#114829) nauro
    Szia!

    Szerintem ok.

    Azért a sok működés miatt egy egyszerűbb hűtőt néznék rá, kérdezz rá a "Milyen CPU hűtőt vegyek?" topikban, mert nem tudom mekkora hűtő fér a Prodigy-be.


    (#114830) kispalya
    Szia!

    Szerintem ok, de én abba a kicsi házba nem erőltetném a tuningot, megfőnek benne az alkatrészek. szerintem nézz valami nagyobb házat, vagy a tuningot hanyagold.


    (#114832) icecave
    Szia!

    :K :K
    Ha halk működés a cél: Alpenföhn Sella (129mm)/Ben Nevis (140mm), Deepcool Gammaxx 300 (136mm)/Gammaxx 200 (143mm)/Gammaxx 200T (131mm)/Gammaxx S40 (143mm)/Ice Wind Pro (157mm), Cooler Master Hyper 212 Evo (159mm), Be Quiet! Pure Rock (155mm), Raijintek Themis (158mm), Zalman CNPS10X Optima (152mm)/CNPS10X Performa Plus (151mm) ~5-10k (Zárójelben a hűtők magassága található, nem minden házba fér el egy nagyobb hűtő)
    NZXT S340-be max. 161mm-es hűtő fér.

    Szinte tuti, hogy lehet előre utalással fizetni, de szerintem csörögj rájuk és kérdezd meg, mégiscsak ők tudják a legjobban. :)


    (#114838) pető bá'
    Én PH és Guru3D teszteket néztem, és ott mindegyikben a GTX 950 körül volt a 460.
    Guru3D-n 4Gb-os 460 volt, ott erősebben is teljesített, és a 4Gb-os RX 460 annyiba kerül, mint a 2Gb-os 950.

    De ha nem fontos minden újonnan, boltból, akkor ott van amit deja vu írt össze, abba RX 470 van már, na az körberöhögi a 460-at :))


    (#114841) TomX
    Szia!

    Milyen játékokra?
    Mert 60k-ból egy alap Pentiumos/Celeron-os gép jön ki, IGP-vel, amivel komoly játékok nem fognak menni, csa régebbiek.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák