Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Sdmv8 #98944 üzenetére

    6400-at ne, gyengébb mint a régebbi 1150-ek kb. 6500 ok, 6600 nem kell már.
    Ház: Nem ismerem,házas topicba kérdezz rá.
    Táp: Nem rossz tá,de én inkább fsp raider 550, xfx 550-et néznék, esetleg xfx 450,de ez sokszor raider 550 áron van.
    SSD: SSD-s topicba kérdezd. Tudtommal nem rosszak az intel ssd-k.

    Wifis lap: Jobban jársz egy usb-s stickel. Lehetőleg olyat vegyél, amilyet a routerhez ajánlanak.
    " sárga rezesek a csatik" Milyen csati?

    Barthezz2
    Nem te vagy az első,de ezt mindig elmondjuk. Előnye nincs a darabokra vételnek, csak hátránya. Fentebb már kifejtettem,hogy miért.

    SSD: Ha nem mozgatod a házat, akkor sok vizet nem zavar, ha valahova lefekteted, nekidöntöd stb., a háznak természetesen.
    [link] Itt a fotón lévő rögzítés nem tudom,hogy gyári megoldás e vagy csináld magad verzió.

    Lámafans
    A ram órajelnek van a legkisebb jelentősége kb az egész gépben.

    Pardise
    Ez vicc akart lenni, ugye?
    "Videó kártya: R9 290 Vapor-X 4GB Alaplap: Asrock Z77 Fatality Professional-M S1155 Proci: Intel i7 2600K 4,4 GHZ Proci hűtő: Thermalright Macho Rev. B Ram: Corsair XMS 3 2X4 GB DDR3 1600 MHZ SSD: Intel 520 120 GB HDD: Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 7200 RPM Táp: Thermaltake Toughpower Grand 650W Full moduláris. Ház: Cooler Master Storm Trooper. Ház ventik: Lepa Bol.Quiet red, CM Megaflow, 2 db 12-es piros ledes alap CM."
    Ha ez a géped, akkor nem lehet egy lapon emlegetni az általa írt verzióval.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák