Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazara

    őstag

    válasz membrandj #84883 üzenetére

    + (#84885) Coolmat: Köszi a választ srácok!

    Nézelődtem a javasoltaknak megfelelően, akkor az AMD-s részt elvetettem prociban.
    Viszont csak lecserélném az alaplapot, mert nem mindegyik USB működik már rajta, plusz jó lenne némi további időtállóság is, és akkor nem kell hozzányúlnom vagy 5 évig. Ahogy figyeltem H81-es lapok vannak aprón 11-12 körül újonnan. Tekintetbe véve, hogy anno is a legolcsóbb lapot választottam (H61, Asrock) és panaszom nincs rá, igy most is efelé tekintgetnék, hiszen semmiféle igényem nincsen vele szembe, nem tuningolok, csak berakom a procit és az egyéb komponenseket, és működjön. Ennek fényében két Asrock és egy Asus alaplapot néztem ki, sorrendben 11.5, 12.5, 14K-ért.

    Van valami előnye napi használatban, ha ezeknél drágább chipsetes lapot választ az ember?

    A hangkártyámat (Asus Xonar Dx) ezek tudják majd fogadni egy VGA-val karöltve?

    Persze az alap kérdés, hogy egy i5-3470S procihoz képest (40K) megér-e egy i5 4440 8,5K plusz költséget? Az új lapok (H61 vs. H81) árban hasonló áron mozognak.

    VGA: előbb találjam ki a proci részt, aztán kiderül ez is.

    :R

    Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Új hozzászólás Aktív témák