Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz Munkas #83385 üzenetére

    monitorból nekem volt szerencsém az általad kinézetthez, hát ha közel ülsz hozzá, akkor nagy lesz, engem a picit nagyobb pixelméret is zavart (nem 720p,v 1080p-s filmek elég ocsmányak rajta szó mi szó). sztem a 24MP55, vagy ami nekem van 23MP55 bőven elég lenne neked is, azt amit megspórolsz rajta (10-12k) meg 750Ti helyett beleraknám egy r9 280/gtx 760-ba, legalábbis ha az időtállóság a cél. Utóbbi esetben egy kicsit nagyobb táp kellene, pl FSP Raider 550W 17k/ FSP Hexa+ 500W 14k/ Thermaltake 530W Hamburg 12,5k

    Ez az SSD árát elnézve gondolom a V300as Kinston széria akar lenni, amit én mindenképpen skippelném, Samsung Evo vagy Intel 520 2-3k-ért drágábban már van, a különbség meg ég és föld.
    SZERK: ja látom ez nem az, illetve ezt nem ismerem, de már a gyári adatai se túl bíztatók..maradj a Samsung, Intel520, Kinston HyperX 3k 3asnál

    proci + lap: számtalanszor leírtuk h haswell-refresh procit nem biztos h életbiztosítás b85ös lapba rakni, ha az ember pont kifog egy régebbi biosos lapot..persze ennek csekély az esélye (de hát sose tudni), illetve ha megtudod nézetni a boltban ahonnan rendeled a bios verziószámot amivel adják akkor oké a dolog.

    ha tutira akarsz menni: b85+i5 4440 / h97 4460

    de mondom ha a bios-nak utána tudsz járni vásárlás előtt, akkor a b85+4460 is jó lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák