Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    Sziasztok, véleményt, vagy változtatási javaslatot szeretnék kérni az alábbi konfighoz:

    Monitor: Dell UltraSharp U2312HM (fix, esetleg Dell UltraSharp U2412M, ha lentebb megy addig az ára)
    Alaplap: ASRock Z87 PRO3 (kérdéses)
    CPU: Intel Core i5-4670K (kérdéses)
    Hűtő: Cooler Master Hyper 212 EVO (kérdéses)
    Memória: Kingston 2×4GB DDR3 1600MHz (kérdéses)
    VGA: ASUS ENGTX760 DirectCU II OC 2GB (kérdéses)
    SSD: Kingston SSDNow V300 120GB (fix, OCZ Vertex 4 lenne a vágyam tárgya, de azok sokkal drágábbak)
    HDD: Seagate 2TB 64MB 7200rpm SATA3 ST2000DM001 (fix, esetleg WD javaslatot elfogadok)
    ODD: Pioneer BDR-208D (kérdéses - van egyáltalán jövője a BD-nek?)
    Táp: FSP Hexa 500 (kérdéses)
    Ház: Cooler Master Elite Knight 350 (csak random választottam egy házat, hogy az ára benne legyen)

    Főként játékra kéne, nagyon hosszú távra, egyszeri beruházásként tekintek a gépvásárlásra (az előző asztali gépem egy 2005-ös P4 LGA775 volt, még most is működik, csak VGA-t cseréltem, mert az eredeti 6600GT megsült). A preferenciáim annyiban kimerülnek, hogy semmilyen Samsung márkájú alkatrész ne legyen a konfigban. Asus VGA-t a pozitív tapasztalatok miatt választottam, javaslatokat elfogadok (8500GT-m van és HD7770-nel építettem másnak egy AMD konfigot, mindkettő bevált). Több VGA-t nem akarok venni, elég egy slot az alaplapon, egyedül a gigabites LAN fontos (jobb minőségű audio sem árt, de ha nagyon rossz, akkor úgyis veszek külön hangkártyát).
    Ez így a 300 ezer körül van, tudom, hogy sokkal olcsóbb egy AMD konfig, és egy ideig az is jól vinné a játékokat, de mindig is Intelem volt, ezért gondolkoztam ebben. Ennek ellenére, ha hasonló tartósságú összeállítás lenne AMD-ből is, nem zárkóznék el.

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák