Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bati0501

    őstag

    Meglett a gépem,ami már össze is van rakva és eddig jól muzsikál szerencsére: Gigabyte b75-d3v,i3 3220 és Sapphire 7770 lett végül is.Nem pont ezt az összeállítást néztem ki,de végül is ez lett,és a dárkkompból vettük meg. :)) (a 100e-es vid.kari otthonából :DDD ) Erről a lapról mi a véleményetek?Én Asrock b75-Pro3 (M)-et akartam,de ahogy mondtam nem sikerült azokat megvenni,amiket szerettem volna.
    De még a géphez szeretnék venni egy HDD-t is,gondoltam,h elég lesz az 500GB-os is,de inkább adok +3-4e Forintot dupla akkora területért.Tudnátok ajánlani vmit?A rendszer menne rá,szóval nem kizárólag adattárolásra használnám.És ha lehet,akkor ebben a bizonyos boltban kapható is legyen,mert megvennénk még most a héten. :R

    A másik kérésem még az lenne,h a régebbi gépem alkatrészei(alaplap-cpu-ram)átmegy egy másik gépbe,de kellene a meglévő alkatrészekhez egy vga is(mert elromlott,ezért vettem új félkonfigot...)A cpu,amihez kellene a vga egy athlon 64 X2 4200+.Szóval ennek kellene kihajtani a vga-t,de nem kell egy nagyon erős kártya,amire használva lenne az excel,word,magis-es programok és net,de az jó lenne,ha egy youtube-s full hd videót vinne normális sebességgel.És mindezekhez kellene egy táp is,mert a mostani egy Codegen(vagy 10 éve vettük boltból összeszerelve...).Én egy Hipro-ra gondoltam és láttam a táblázatban is,csak ott Chicony-nak vannak írva, a boltban meg sima Hipro-nak.Amik ezen az oldalon vannak ugye mind jók felsőtápos házba?Egy 400,de a biztonság kedvéért egy 430W-os ugye tutira elég lenne?
    Köszi. :R

Új hozzászólás Aktív témák