Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patyil

    tag

    Sziasztok

    Előszor is koszonom a topicgazdák munkajat, tobb tippet és konfigot lestem mar el innen, azonban mostanaban nem kovetem a trendeket, igy magamnak kérnék segitseget gepepitesben.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Cloud desktopon dolgozom minimális erőforrás igénye van.
    Ezen kivul League of Legends, és Teamfight Tactics játékok hobbi szinten, illetve otthoni felhasználás.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Semmivel, egy komplett gépre van szükségem
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Mindenre a perifériákon kivül.
    4. Mennyi a kereted rá?
    300-330e
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    4k 60hz DP a fő kijelző (ezen szoktam játszani/dolgozni de nem szukseges kiugro fps és nativ felbontás se 1440p böven elég), illetve egy 1080p 60hz HDMI amelyen javarészt valamilyen online streaming (Netflix/twitch stb) szokott menni.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Ha lenne ennyiért Wi-FI alaplap, vagy valami modem az hasznos lenne, nehezen megoldható a kábelezés.
    Ezen kivul minél csendesebb (elég ha low-mid loadon csendes) gép lenne a preferenciám ha ekkora kerettel ez egy valos igény.

    koszonom elore is!

Új hozzászólás Aktív témák