Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugizozi

    őstag

    Sziasztok!

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? - Virtualizáció (VMware Workstation, Virtualbox), Adobe Lightroom/Photoshop
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? - Gigabyte GTX 960 4GB G1 Gaming, Dell P2414H, FSP Aurum 550W

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? - alaplap, proci, memória, ssd, proci hűtő
    4. Mennyi a kereted rá? - ~190e
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? - Full HD 1920 x 1080 resolution at 60Hz (max.), DVI, DisplayPort

    Jelenleg egy Q9400 procit nyúzok a fent említett célra, és hát... :D Rávettem magam a fejlesztésre.. Különböző topikokban már ajánlottak alkatrészeket, csak gondoltam leírom ide egy helyre, hogy ezek biztos jók lesznek-e egymással, nem néztem-e el valamit :B A VGA adott, nincs szükségem jobbra, évente 2x játszok kb, CoD és Doom Single player.

    CPU: AMD Ryzen 5 3600
    Alaplap: MSI B450 TOMAHAWK MAX
    Memória: Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz HX432C16PB3K2/16
    SSD: Samsung 970 EVO Plus 500GB MZ-V7S500BW
    Proci hűtő: be quiet! Dark Rock Slim (BK024)

    A proci hűtő tudom hogy drága, rossz ár érték arányú, de ez tetszik :B illetve most is be quiet! ház ventijeim vannak. Ahonnan összerakom a gépet, ott ilyen memória van, az alaplap oldalán úgy láttam, hogy benne van QVL listában.

    Köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Új hozzászólás Aktív témák