Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borisz76

    veterán

    Sziasztok.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Mp3 zene hallgatás,Netes böngészés , YT videó , PDF doksik , fényképek nézegetése.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Van : PC ház, 250 GB HDD , Videókártya mely pontos típusát nem tudom.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Tápegység , alaplap, CPU, memória.
    4. Mennyi a kereted rá?
    100.000 Ft
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Nem tudom....nem nekem lesz a gép.
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Semmi extra.

    Történet :
    Hoztak hozzám egy gépet aminek a tápegysége nem kapcsol be csak minden 10. alkalommal. Jó tápegységgel sem indul a gép, ezt teszteltem. Mivel egy régi 10+ éves 775-s foglalattal és DDR2 -vel szerelt gép....ezért nem erőltetem a felújítását.
    Jobb lenne egy modernebb alapokon nyugvó "irodai" gép jellegű megoldás. Esetleg a HDD-t még érdemes SSD-re cserélnem, ezt tudom.

    Mely platform lenne erre alkalmas ?

    Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Új hozzászólás Aktív témák