Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elmör

    senior tag

    Helló Mindenki!

    Egy barátom kért tőlem gépre tippet, 200K a keret.
    Minden kell szinte, csak hangszóró nem, tehát monitor, ház, táp, lap, proci, ram, vga, winchester, egér+bill.
    A gép főleg netezére és játékra kellene, főként FPS-ekre, tehát valami erős vga és proci kellene bele. A fő gondom, hogy a mostani gépét is kb.10 évig megtartotta, alig fejlesztette, ezt is gondolom ilyen távra tervezi. A monitornak egy fullHD-set gondoltam ki, emiatt viszont félő, hogy kell erős cucc, na ezért nem elég a 200K.
    Megnéztem AMD és Intel valamint ATi és nVidia fronton is mit érdemes, ezért fogom úgy írni, hogy cpu1 és cpu2 valamint vga1 és vga2, most alaplapot hirtelen nem néztem, arra is kérnék ajánlatot, persze minél több garival.

    Monitor: Sams. E2220N: 31K
    VGA1: 6870-es, 48-50K
    VGA2: 560GTX 50-52K
    CPU1: Phenom II X4 960T 33-34K
    CPU2: Core-i3 2100 32-33K
    RAM: DDR3 Kingmax 4GB 1333MHz: 8K
    Táp: Chieftec 450W CTG-80P 12K
    DVD-RW: 5K (Samu, LG)
    Egér+Bill: 5-6K (Logitech,Genius)
    Winchester: Sams. 320GB 18K
    Ház: semmi extra nem kell, csak elférjen benne rendesen minden, később +1 winyó, 10K
    Lap: Erre még nincs nagyon tippem, Kb. 20K

    Tehát kb. 7 ezer Ft-al lehet játszani erre-arra ha jól számoltam, de még a szállítás is lehet ingyenes vagy 2-3K, mindenesetre mivel nem saját pénz, nem lehet 200K felett.
    Köszönöm mindenkinek aki tud valamiben segíteni, tippet adni mit vegyen! Új, bolti, minél több gari ami kell neki. :R

    RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Új hozzászólás Aktív témák