Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz MeszarosB. #114782 üzenetére

    Tápból én egy picivel nagyobbat néznék. Nálam a bestb buy a seasonic m12 evo 520W moduláris táp.

    Lap: Mortart venném és ha futja, akkor i7-6700-al.
    Hűtőt bírnia kell. Többi kérdésre nem tudok választ adni,de a ram valószínűleg elfér.

    Bajnokfoto
    Ekkora keretnél én vga-nál már lehet feljebb mennék. gtx 1080-ra pl.

    Calid
    Nem ismerem azt a házat, lehet hibátlan. Kérdezz rá a házas topicba.
    Mármint,hogy a gtx 960 4GB-al lehet e full hd-ban játszani? Persze.

    Ádám16
    1151 alapú gépeket nézegess már akkor, mert fél év múlva már olcsóbbak lesznek. i3-6100 vagy i5-6500 alappal. Vga: gtx 960 4GB-nál erősebb szerintem nem fog beleférni,de ennél részletesebben teljesen felesleges előre nézegetni, mert kinézed ma és 2 hét múlva eladják a gépet, amit akartál.

    laci
    Elbírja.
    Mert mi értelme, előnye van a 2 részletbe vásárlásnak? Nem tudod kipróbálni, nem tudod használni a megvett alkatrészeket. Előnye nincs. Ha 2 hónap alatt tudják megvenni, akkor rakja félre a hónap végén a pénzt és a következőbe vegye meg.

    -FLY->
    Ha már van egy alapod és mondjuk proci-t meg vga-t cserélsz, akkor azt lehet havonta intézni. De 0-ról értelmetlen.
    A hűtő megy a kuplung nélkül is. Független dolgok.
    Amit ti mondtok az az,hogy ma megveszem az izzót a hűtőbe, holnap az ajtaját, a következő nap a hátulját kb. Amíg nincs meg az egész, addig használhatatlan.

    2 alkatrész-nél tudod megtenni,hogy apránként veszed.
    Vga, hdd.
    Tehát összeraksz egy:
    lap,proci,ram,ssd,ház, táp alap gépet. Ez így már működik, használható. Majd 1 hónapra rá hdd, köv hónapra vga. Ennek van értelme,de ha az alap nincs meg, akkor értelmetlen szerintem.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák