Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz MiklosSaS #48718 üzenetére

    Hello!

    Miklosss2012 - 11e-12e körüli áron már lehet kapni újonnan hasonló lapokat. Pl.:
    H61M-P31
    H61M-DGS
    P8H61-MX R2.0
    Mondjuk ebben a kategóriában szinte mindegy, hogy melyiket, de lehet, hogy az általad linkelt két lap közül az olcsóbbikat választanám (pedig nem vagyok túlzottan Giga-fan...), aztán, ha a sors úgy hozza, akkor olcsón lehet egy másikat venni, de én inkább egy újat választanék... Vagy az USB3 lenne fontos?
    De lehet, hogy félreértettem valamit... :B

    Anytime - Mielőbbi gyógyulást kívánok!
    A P8H77-V-hez a H87-PRO áll a legközelebb a H87-es lapok közül, a H87-PLUS a PRO "egyszerűbb" változata.
    Igazad van, addig élünk, míg álmodunk... Ennek szellemében minimum egy Maximust kívánok Neked! :)
    Abszolút megértem a csúcslapok iránti lelkesedésed! :C

    Juve600 - Ezeket a lapokat ajánlanám figyelmedbe:
    ASRock B75 Pro3
    Asus P8B75-V
    MSI B75A-G43

    KrbC - 15e alatt újonnan H61-es lapkával szerelt alaplapokat lehet kapni, vagy a legalapabb B75-ös lapokat, ezen a (belépő) szinten nagyságrendi különbségek nincsenek a lapok között. (Esetleg, ha még nincs meg az i3, és újonnan vennéd, én elgondolkodnék egy i5 vételén az Apróról harmincegynéhányért (már persze ha ennyit szánnál rá), a fentebb említett normal ATX-es B75-ös lapok valamelyikével karöltve... De ez szigorúan zárójelben... )

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák