Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horvi

    őstag

    válasz PredatorZoli #87284 üzenetére

    Köszi szépen a velős értékelést :DD Valahogy én is így gondoltam, hogy itt valami átb@szás van.
    Ezt a csoportos/kiszámolós balesetbiztosítást megnézem akkor illetve ránézek az életbiztosításra is. Bár akkor inkább magamnak mert én jóval többet keresek mint ő.
    Neki mi lehetne a jó megtakarítás? Merre érdemes nézelődni? Van egy kis félretett pénze de az is a számlán áll. Már nyitottam neki számlát a kincstárnál de még nem foglalkozott vele. Valahogy olyan rohadt nehezen veszi rá magát az ilyenekre. Gondoltam, hogy ha mást nem is akkor tegye PMÁP/DKJ-ba(én is vettem a ti ajánlásotokra amit ezúton is köszönök mégegyszer).

    csako Köszönöm a tippet megnézem azt is részletesen. Bár ahogy most gyorsan átfutottam akkor a kp felvételnek elég combos díja van. Apple pay-t használ ha ez számít.

    axioma Köszi szépen, átmegyek oda is és átnyálazom. Nem is tudtam, hogy van ilyen külön topik is.

    tomazin Ehem, ingyen volt. Legalább is látszólag.

    [ Szerkesztve ]

    Hello darkness, my old friend...

  • buherton

    őstag

    válasz PredatorZoli #87284 üzenetére

    A feleségemet is meg lehet vezetni ilyenekkel. Aztán mondtam neki, hogy mostantól minden "pénzügyi tanácsadásra" mondjon nemet. Ha valamelyikük még jót is mondana, a többi rossz ajánlattal szemben még ígyis azzal jár a legjobban, ha mindenre kategorikusan nemet mond.

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák