Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menpee

    aktív tag

    válasz donat_sz #114369 üzenetére

    Hasonló helyzetben vagyok, amiket találtam lehetőségnek:
    - MBH folyószámlám mellé MBH devizaszámlát nyitni (értelemszerűen másik bankhoz tartozó alapszámlához abba a bankba lehet devizaszámlát nyitni a legegyszerűbben), onnan SEPA utalás IBKR irányban. Eseti alapon 23k maximum díj, ami ~7200€-nál maximalizálódik, felette arányaiban csökken a 0,62% díj. Hallottam olyat, hogy állandó megbízást adtak 1 alkalomra, akkor 6k a díj maximuma (tranzakciós költség), ez lenne a legoptimálisabb.
    - személyesen bevinni olyan MÁK kirendeltségre, ahol van készpénzforgalmi lehetőség, onnan pedig kiutalni Revolutra ingyen. Nekem mindkét irányba messze lenne a legközelebbi is (főleg megyeszékhelyeken található ilyen iroda), plusz szabadságot kivenni csak emiatt. Itt is lehet, hogy van a 0,3%-os tranzakciós költség.
    - Revolutra direktben be lehet fizetni valami béta programban, de ez 2,5%, felejtős, plusz aki nincs benne a programban, annak eleve nem opció.
    - szerválni valami ismerőst, akinek € kp kell és átutalná neked Revoluton belül.

    Jelenleg az első lehetőség lesz nekem a megfelelő, a legkevesebb ügyvitel, nem egy nagy költség, a lakhelyemhez a legközelebb intézhető. Ha bárkinek van építő jellegű megjegyzése, tapasztalata, akkor nyugodtan ossza meg, hétfőig még nálam sincs lefutva semmi.

    ,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

  • axioma

    veterán

    válasz donat_sz #114369 üzenetére

    raiff dev.szla nyithato fszla nelkul, ugyanugy ingyenes, de amugy utalni revo feltoltesen keresztul olcsobb, a dev.utalas huzos [bar lehet h euro jobb, usd-t neztem] - kartya eves dij kb. 4ezer Ft a legolcsobbol
    az allamkincstar is emlitve volt, tudtommal elvben csak vasarlas utan utalhato ki, de eddig ilyen szorvanyos esetekkel nem foglalkoztak [nem szorvanyost meg nem tudok]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák