Hirdetés

Aktív témák

  • DrSoul

    őstag

    Sziasztok!
    Alaplap: ASUS A7N8X rev 2.0, a bios setupban van olyan, hogy FSB Spread Spectrum, ill. AGP Spread Spectrum. A leírásból nem sikerült megértenem, ez mit takar konkrétan. Valaki tudja? Nekem default az elsőre 0.50% van beállítva, a másikra (AGP) Disabled van.Ha ezt is engedélyezem, azt hiszem 0.50 vagy 1.0% lehet tenni. mi ez? Mire jó?
    Más: a Video Ram Cacheable is ''Disabled'' nekem a Biosban. Mi van, ha aktívvá teszem?
    Azért kérdezem, mert gondjaim vannak egy kicsit a 3DMark eredményekkel. Nem azért, mert nekem jobb, ha x pontom van, hanem azért, mert másoknak dettó konfiggal (szinte egy az egyben) 2000 ponttal jobban teljesítenek, és rá szeretnék jönni miért. Hisz azt szeretném, hogy amit drágán vettem ,menjen, ahogy kell (nem tuningról van itt szó, minden default, kiv. az FSB, a szorzó meg kisebb).
    A probléma bővebb megértéséhez: [L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=1104&start=300&what=&how=&fid=40[/L] és itt a 313# kérdésben fejtem ki helyzetemet.
    Amúgy proci 1700+, 2x256Mb ram (333Mhz Hynix), Sapphire Radeon 8500LE (250/230) 64Mb 4ns ram.

    U.I.: Több topicban olvastam olyat, hogy ''...állítsd be 5:2:1-re a 7:xxmittomén helyett... mi az?Én ilyet nem látok...

    Mindig az X jelöli a pontot...

Aktív témák