Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman2

    őstag

    válasz Mintcar #5142 üzenetére

    Szevasz

    Igen, én is ezt mondtam a kasznis komának, hogy megvárom, nem kell vele rohannia, inkább kerüljön több időbe, csak jó munkát kapjak ! :K
    Aztán nem is foglalkozott vele, és el is szurta az egészet, hogy csúnyábbat ne mondjak. :(
    No, de remélem, Te nem így fogsz járni, hanem rendesen be is fejezik, amit elkezdtek ! :K

    Igen, nekem is el volt már mállva az összes szivacs a szellőző rendszerben.

    Én ablak/ajtó tömítő szivacs szalagot vettem, azt a fajtát, amelyik szélességben centi körüli és magasságban pedig olyan 4-5mm körüli, fehér, puha, öntapadós hátu.

    Én ezzel vettem körbe a fűtőradiátort is, miután leszedtem az eredetit teljesen, a ragasztójával együtt és lepucoltam oldószerrel a ragacsot, és a légterelők környékén levő hézagokat is ezzel tömítettem, már ahol elfért és mozod tőle még a légterelő ív !

    Az ív mellett 2 réteg is elfért, az ív felszínén viszont vagy fél vékonyságban, vagy egyáltalán nincsen végül.
    Szóval ahová tudtam tenni és ahol lehetett eredetileg, oda tettem, ahol pedig már szorult, oda végülis nem tettem.

    Az összerakásnál pedig a gumicsíkot Gumiám-G pasztával kentem be, illetve ahol hiányzott a gumicsík, ott a pasztával töltöttem ki teljesen.

    Üdv.:

    Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

Új hozzászólás Aktív témák