Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    Véleményt írok a Fujifilm S2100 HD kameráról.
    Az árához képest nagyon meg vagyok vele elégedve. 50ropiért nem igazán van más alternatíva..
    A vásárlás szempontjai közt az első a szolgáltatások és az ár jó hányadosa.
    Amire szükségem volt: Nagy zoom átfogás, sorozat mód, nagy látószög, Videós képességek. Robusztusság.
    A kamera képminőségéről olvastam és tapasztaltam is hogy nem hi-end, Ezt tudtam és nem is vártam tőle eget rengető képminőséget. Szóval a tesztek szerint..átlagos. Ok.

    Ami miatt ezt vettem.
    -Színhűsége jobb az átlagosnál. Kicsit túl élénk, nekem így tetszik-jobb nyomtatni, ha nincs idő hozzá nyúlni.
    -Zoom 15x, no ez elég kell legyen
    -28-ról induló nagylátószög. Talán ez volt a legfőbb érv.
    -A zoom video közben is működik! Ez ritka. Engem nem zavar a hangja. Vettem zajmintát-tehát majdnem ki tudom venni belőle, ha szükséges.
    -kisHD felbontás, nem elhanyagolható. Ebből kis effektezéssel elég broadcasting-közeli pal-dv klippeket lehet csinálni. Pld. Vreveal segítségével.

    A konzumer HD kamerákhoz kb. 50 ezerért lehet nagylátószögű előtét lencsét venni. Pont ennyibe került ez a masina. Rövidebb Klippeket veszek fel. (tánc, vizsgák, próba) Ami közben gyakran fotózni is kell. Olcsó eszközben nem tudok efféle bridge kameráról, ami ennyit tudna.
    Ja és működhet HD Webkameraként is :D

    Ami negatívum: nincs benne gyárilag DC-tápkábel :( ja és hdmi sincs :(

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák