Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz syberia #113383 üzenetére

    Igen, olvastam most én is. Mindenesetre kívánom neki, hogy sikerrel járjon hosszú távon. Egy miner gépnél a tervezésnél ez az egyik legfőbb szempont a hatékonyság után. Végül is egy más szemléletet képvisel, és természetesen nem rossz az Amper kérdés sem, csak nem igazán tudtuk, hogy most 6 VGA (én így hittem), vagy négy, hogy mi van a raiserekkel, Az, hogy hány %-on szeretnénk dolgoztatni a GPU-t, egy dolog, kérdés, minden időpillanatban sikerül-e, vagy: mi van ha esetleg nagyobb teljesítmény kell? Meg ugye a többi cucc. Közben kiderült, új lap is lesz. Hány házventi van (mert azért kell a hűtés is), bár ez sem biztos, hogy számít, egyes miner gépek csupaszon vannak "léghűtve" :) Arról nem is beszélve, hogy véleményem szerint a Raider II sem 24/7 miner üzemre lett tervezve... de ez már részletkérdés, az Aurum jobb választás, az biztos.
    De tényleg zárjuk le, én kívánok boldog és sikeres új évet mindenkinek! :K

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák