Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz MasterMark #98665 üzenetére

    Én se, nagy hülyeséget írtam. :W

    Mivel fontos, ezért írom ilyen betűkkel:
    PONTOSAN: ALACSONY TERHELÉSEN NEM MEGY A VENTIJE SOHA SEM.
    Mostanában van valami velem(nem hiszem, hogy a meleg idő), sokszor nagyon pontatlan vagyok..
    Nem hagyhatom azt a hozzászólást úgy, ezért kitörlöm, és újra írom(ennek a hozzászólásnak a végén van).

    Véleményem a teljesen passzív tápokról: meglehetősen halkak( :D ), de én javaslom, hogy legyen neki valamilyen légáramlat biztosítva(főleg, ha 24/7-ben lenne használva), hiszem nem attól passzív, hogy nem kell neki hűtés/szellőzés, hanem attól, hogy nincsen ventije(az rossz elgondolás a teljesen passzív tápegységekről, hogy úgy is jó nekik, hogy beteszik egy kicsi, zárt cipősdobozba, és abban működtetik).


    headhunter(#98664)
    Az Általad linkelt tesztek némelyikébe belenéztem, néhány helyen úgy láttam, hogy túl szigorúak, és ez az értékelésekben néha nem arányosan jelenik meg.


    Buky87(#98662
    Szia.

    550w is elég, de a 650w-ból se lesz problémád:
    -Corsair RM650i > félpasszív, Corsair Link, teljesen moduláris, 10 év
    -Corsair RM550x, RM650x > félpasszív(nem kikapcsolható, azaz alacsony terhelésen soha se megy a ventije), teljesen moduláris, 10 év
    -EVGA G2 550, 650 > félpasszív(kikapcsohlató), teljesen moduláris, 10 év
    -EVGA GS 550, 650 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, 5 év
    -FSP Hydro G 650 > félpasszív(nem kikapcsolható, azaz alacsony terhelésen soha se megy a ventije), teljesen moduláris, 5 év
    -Seasonic G550, G650 > félmoduláris, 5 év
    -Seasonic S12G-550, S12G-650 > 5 év
    -Super Flower Leadex Gold 550, 650 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, világít, fekete, fehér és szürke színben kapható, 5 év
    -Super Flower Leadex Platinum 550, 650 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, világít, fekete, fehér és szürke színben kapható, 5 év

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák