Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    válasz HULK25 #98445 üzenetére

    Nem feltétlen a számítógépnek árt a földelés hiánya, hanem Neked. Ha valahogyan hozzájut a fémház a fázishoz, akkor a földelés vezeti el az áramot, így megmentheti az irhádat, ha ilyen szerencsétlen esetben hozzányúlsz.
    Én vennék egy földelt hosszabbítót/elosztót, nem drága, illetve kis ügyességgel - és olyan szobaelrendezéssel - ügyesen el lehet vezetni a kábelt.


    Pete55555(#984469
    Szia.

    Azok alapján az információk alapján, amiket találtam, ez már egy meglehetősen öreg tápegység, 2004-ben jelent meg, én ennyire öreget már nem ajánlok.


    lasarus1988(#98447)
    Szia.

    -Chieftec SFX-500GD-C > 130mm, teljesen moduláris, 2 év garancia
    -Corsair SF450, SF600 > 100mm, félpasszív(nem kikapcsolható), teljesen moduláris, 7 év garancia, de egyelrőe kevés vele a tapasztalat
    -Silverstone SST-SX500-LG > 130mm, félpasszív(nem kikapcsolható), teljesen moduláris, 3 év
    -Silverstone SST-SX550 > 100mm, 3 év

    A moduláris tápcsatlakozóknál a kábelt nem lehet egyből tekergetni, miután kijön a házból, mert ott van a csatlakozó(a két 130mm-es tápegységnél kicsit kilóg), ez a ~130mm-eseknél lehet, hogy probléma lehet.


    Diniboy(#98450)
    SF Silver Green: Jó tápegységnek tűnik, habár egyelőre kevés tapasztalat van vele.
    Chieftec CTG: viszonylag sok embernél nagyobb terhelésen nem működött, ezért én nem ajánlom.

    Én 15-17k-ért FSP Hyper (S) 500-at vennék.

    Nekem pl 30k-s tápegységem van, és ez (volt) az egyik legolcsóbb, ami teljesíti/teljesítette a kritériumaimat. :D

Új hozzászólás Aktív témák