Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz peu407 #129207 üzenetére

    a te megfogalmazásod sokkal jobb ugye?
    nálam "túllihegik"= lesz@rják, csak egy szinonima arra amivel kezdted, az vesse rám az első követ... ((( :
    sztem kicsit benézed a dolgot, még mindig arról van szó, adott tápot 10 év garral árulja a gyártó és van bolt itthon aki megad annyit rá, valószínűleg ha vizeseknél kiment a gyári 10 év garos papír de ők 5-öt adnak, akkor tojnak a kedves vevő fejére, ami jogszabályba is ütközik, mert kötelesek továbbadni a gyári gart
    amennyiben _senki_ nem venné meg az ilyen terméket befejezné minden bolt a sunnyogást/mutyizást, mert rájuk rohadna, ennyire egyszerű, nem hiszem h olyan bonyolult ezt megérteni
    az h én esetleg maximailsta vagyok ennek semmi köze, elvnek és tudatosságnak hívják, az meg h valaki benyögi h a havernál már x éve megy egy egész db táp, ikább' ne minősítsem, ilyen alapon vesz sok user újra samsung tv-t mert az előző is 10 évet ment és ilyen alapon nem vesz lg-t, mert az előző is hamamegdöglöttakuvaanyját'
    sztem itt minden kedves tanácsot osztogatónak le kellene húzni szervizben legalább 3-6 hónapot, lehet másképp látná az addigi tanácsait, kicsit sajnálom h már olyan területen nem vagyok, a seasonic tápokat nagyon megvizslatnám

    szerk:
    nem is szinonima jobban belegondolva, egyszerű a reakció a "túllihegik" gondolatra, az pont annyira gyöny9rű szakkifejezés mint a lesz@rják, max nem tsúnya'

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák