Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz Hunork #113360 üzenetére

    Elnézést kérek, nem akartam lenéző lenni, tényt közöltem.
    Az inforációk nem titkosak, elég sokat írtam erről az altcoinos topicban.

    "Amire kíváncsi lennék, hogy mértél pontos fogyasztást, áramfelvételt úgy, hogy még nincs meg az erre kinézett tápegységed?"

    Elnézésed kérem előre is. Sem kioktatni, sem lenézni nem akarlak, de úgy gondolom ahhoz hogy egy VGA 12V-os ágra vonatkozó áramfelvételét fal felől mérjem és kiszámoljam bármilyen táp megfelelő amelynek ismerem a hatásfokát.. Szerinted nem így van?

    A már meglévő H81 PRO BTC lappal végeztem a méréseket. Csak a táp hiányzott eddig a bányagépemből, amelyben 4db VGA lesz.
    A mérő eszköz pontossága +-2W, a használt táp munkagörbéjének pontosságáról nincs ismertetem, de feltételezem hogy 3% alatti. A leolvasási hiba ettől nagyobb. (kicsi a grafikon)

    Úgy gondolom, a mérésem és számításom hibája kisebb mint a különböző bányaszoftverek terhelése közötti különbségek, valamint ne feledd, hogy a méretezést 20% biztonsággal (rátartással) végeztem
    Inkább túlbecsültem az össz áramfelvételt mint alá, de ha mégis tévedtem, eleve volt 10A tartalékom a magadott 60A-es feltétel esetében

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák