Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz szazbolha #113351 üzenetére

    Hajhh.

    1. Azért kérdeztük, mert ez itt így szokás... És mert van a PC-nek más, egyéb fogyasztó komponense...
    2. Ha csak a száraz adataidból indulunk ki, akkor 60A a 12V ágon 720W tápellátást kér, és ez csak a VGA. Ezt egyszerű kiszámolni. Már ha jól értelek. Mivel írtad, hogy ekkora legyen. Ha meg a teljes rendszerre érted, akkor meg azért érdekelne, hogy egy hat VGA környezet hogy néz ki. Vagy tényleg nem értem. Akkor lásd harmadik pont.
    3. Mivel a többi komponens (és a VGA típusa sem, és ez azért is fontos, mert többnyire AMD videokártyák ilyenkor az alanyok, melyek nem feltétlen alacsony TDP-vel bírnak) nem ismert, és csak egy lényeges adat van megadva, részemről nem foglalkozom a kérdéssel.
    4. Bónusz: Írtad, hogy 38 ezerért berendeltél egy FSP Aurum PT 1000W tápot. Hol? Mert 66k körül van az ára. Engem érdekel. Mert 38 ezerért még holnap berendelek egy PT1000-est. :K De a 850W is 60k -tól indul. :U

    Szerk: nálam az alza most is 60 felett mutatja... ;)

    Enter65: engem is érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák