Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Szerintem ez nagyon furcsa topik, mert számtalan tényezőtől függ. Kinek hol van több ismerőse. Az alapcsomagon kívül milyen extra kedvezmények vehetőek igénybe, amivel bár lehet emelkedik a havidíj, de lehet ingyenesen lehet telefonálni. Szóval első körben fel kell mérni, hogy akiket hívnánk, melyik szolgáltatónál vannak. Ebből kiindulva lehetne keresgélni.

    Cég alapján dönteni meg butaság, mert az ügyfélszolgálat....hát kötelezik a kedvességre őket, de ha mászakjuk vége közeledik, akkor természetes, hogy fáradtak vagy aznap már sok jogosan felháborodott ügyféllel beszéltek. El kell fogadni, hogy motiválva valószínűleg nincsenek, mivel úgyis a közép- és felsővezetés van túlfizetve és nem azok, akik a fizető ügyfelek igényeit elégítik ki.

    Szóval, ha van internet és megvan az első részben taglalt válasz, akkor pár óra alatt kideríthető a válasz. Ha nem lenne előfizetésem, én most az IKEA Family flottához csatlakoznék, mert IKEA Family kártyája ingyen igényelhető, hasznos is, emellett nem drága a havidíja és a percdíj se vészes.

    Akit érdekel: [link], de nem vitát akarok elindítani, cska én ezt tudom. Lehet ezenkívül van még számtalan jó lehetőség. Hajrá ;)

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák