Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz quailstorm #15185 üzenetére

    nem vedd sértésnek vagy lebaszásnak, nem vártam többet ennyiért, így is sokkal több mint amire számítani lehetett, de azért még messze van az összerakottól

    Szerintem elég pontos állapotleírást és egy működő gépet kaptál, elég sok extrával, legfeljebb nem a terveidnek megfelelően "összerakottat". Az egyetlen feltételem meg annyi volt, hogy a postaköltséget ne nekem kelljen állnom (= ne én fizessek azért, hogy elvigyék) - ha nektek használható a gép, akkor vigyétek, én meg örülök, hogy nem kell egy működő gépet kidobni, mert valakinek még jó, míg nálam csak feleslegesen foglal helyet egy dobozban. Igen, azt is leírtam, hogy mit néztem meg a gépen (bekapcsoltam, megnéztem, hogy mi működik, mi nem), azt is, hogy ki kell takarítani, beletettem neked a gépbe egy VGA-t, mellécsomagoltam két másik VGA-t, meg a kérésedre még két ISA-s hangkártyát a retró gépeidhez. Majd amikor a futárszolgálat elbaszta, hogy a velük megbeszéltek szerinti időben jöjjön a lakcímemre, a tízkilós pakkot becipeltem tömegközlekedéssel a munkahelyemre, hogy ott fel tudják venni és a lehető legkevesebbet kelljen várnod. Az "ennyi" meg pontosan annyi, amennyit - az általad választott kézbesítési móddal - jónak láttál fizetni.

    A fenti mondatodat meg lehet, hogy jóval előbb kellett volna leírnod, de azért tök jó, hogy utólag észbekapsz, hogy ja, amúgy sértő, amit leírsz. Lehet, hogy ezt át kellett volna gondolnod, mert ezentúl kétszer meggondolom, hogy érdemes-e valakinek segíteni, akinek az az első reakciója, hogy kap egy gyakorlatilag ingyengépet, hogy "hé, ez koszos". Igen, az, feketén-fehéren leírtam neked, azt is, hogy nem volt időm kipucolni. Ennyit erről.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák