Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Daveboy

    tag

    Sziasztok!

    Lehetőségem lenne telefont cserélni a T-nél (előfizetéssel). Egyéb plusz díjcsomag kizárva. A Live with walkman nagyon jó áron van, tetszene is meg jó hardver, de a max fényereje katasztrofális, gyakorlatilag a leggyengébb az összes közül. Ezt szerettem volna megvenni korábban, de ma épp nézegettem és kicsit kiábrándító a kijelző, nagyon határeset... Szerintetek megéri többet kiadni pl egy Defy+-ért vagy egy Arc S-ért? Ami számít nekem: megbízhatóság mind hardveresen, mind szoftveresen (tudom mindegyik android), kamera (a fényképező része), zenei hangminőség (vagyis a teló jó minőségű jelet adjon a jack aljzaton), utóbbinál főleg fm rádió számít mert azt szoktam hallgatni, megbízható wifi. Néha egy-két dokumentumba is belekukkantanék (pdf). Mivel ezután legalább 3 évig nem áll szándékomban telefont cserélni, szeretnék minőségi, megbízható készüléket, de fontos az ár is. Természetesen az android ne akadozzon a mindennapi használatban, mert akkor kivágom a fenébe. Az Arc S vajon megy még lejjebb, vagy nemsokára kivezetik? Én még ezt a 60 akárhány ezer forintot is soknak tartom érte, szerintem egy vacak telefon sem ér ennyit. (iphone számomra nem is létezik :D ) Ár/értékben a legjobb a live lenne, de az a kijelző siralmas, a mostani "buta" telefonomnak erősebb a háttérvilágítása... Mit javasoltok a felsoroltak közül? Bocs, ha hosszú lett, de nem minden nap veszek telót. :) Üdv!

    [ Szerkesztve ]

  • Daveboy

    tag

    válasz Arween #41154 üzenetére

    A Ray biztosan jó, de majdnem annyiba kerül mint az Arc S, aminek sokkal nagyobb a kijelzője. Egyébként a két telefon kamerája között semmi különbség nincs? Mondjuk a Ray kompakt, ami nem hátrány, de az ára elég magas a kijelző méretéhez képest. Nagy kár, hogy a Neo-t már nem árulja a T. Nem értem miért nem hagyták hogy lemenjen az ára...

    @Forestjo: Pesten az Allee-ban lévő telenorban kiállított walkmant néztem. Feltekertem a fényerőt maxra, de a többihez képest látványosan gyenge volt. Persze ez szubjektív. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Daveboy

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég írtam már ide, de azóta változott egy-két mobil ára és jöttek újak is, ezért aztán átértékeltem a jelölteket. Szerintetek melyik éri meg jobban? Alcatel OT-995 60k-ért vagy Xperia Arc S 68k-ért, vagy Xperia Ray 48k-ért, esetleg HTC One V 61k-ért? A legszimpatikusabb (és sajnos egyben a legdrágább is) még mindig az Arc S. A Ray is nagyon jó vétel 48-ért, de a kijelző lehetne nagyobb. Legfontosabb szempont a maximális megbízhatóság és időtállóság, mert több évre vennék telefont (minimum 3 évre, de inkább több).

    Üdv!

  • Daveboy

    tag

    @Rotate: Tényleg jó az Arc S, az egyetlen gondom hogy még mindig nem tudom van-e különbség a belső memória méretében az Arc-hoz képest. Az S-ben is csak 300 mb a szabadon felhasználható? Például több oldalon írják, hogy 1 gb a belsője, de hogy jön ki az a 300 mb, amikor egy android rendszer kb 100 mb-t foglal? A többi 600 mb-t az foglalja le, hogy gyárilag tele van szórva egy csomó felelsleges programmal? Ez elég irritáló... Részemről root plusz egyéb hütyüklizés kizárva.

    Egyébként az oké, hogy lehet sd-re telepíteni, de köztudott hogy a flash memóriák csak meghatározott számú írást/újraírást bírnak ki, így ha arról futnak programok akkor 1 évnél többet nem adok egy micro sd kártyának. :( Olyat is hallottam hogy egy telefon újraindítást követően hopp, minden eltűnt a micro sd-ről. Ez vajon az android hibája? Vagy a hardveré? mert ha pl fényképek vesznek el, az gáz...

  • Daveboy

    tag

    Egyébként szerintem a HTC-nél konkrétan elmentek otthonról. Itt van az One V, ami egy abszolút ígéretes telefonnak néz ki, ráadásul alumínium háza van, ami manapság olyan ritka, mint a fehér holló. Erre ezek a jóemberek megcsinálják azt hogy fixen van benne az akksi... :O Egyszerűen nem lehet kiszedni. Mi van, ha lefagy? Más telónál akksi ki, aztán be és minden megy tovább. Azt nekem nem fogják beadni, hogy sosem fagy le, hiszen ez is csak egy kütyü... Azért ez nagyon nagy öngól, de persze ez csak az én véleményem. :)

  • Daveboy

    tag

    válasz premete #41893 üzenetére

    Valamit biztosan félreértettél, az "érdekesen hangzik" azt jelenti hogy felfogtam amit írtál, neked erre már nem kellett volna reagálnod. A személyeskedést kérlek mellőzd. :((( A korrekt felvilágosítást viszont köszönöm!

Aktív témák